Nasz zespół

„Plus-Med” to medycyna plus: fachowość, nowoczesne metody leczenia i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Jako pierwsi w województwie świętokrzyskim rozpoczęliśmy już w 2011 roku leczenie żylaków kończyn dolnych laserem metodą EVLT. Obecnie zapraszamy do Centrum Medycznego”Plus-Med” w Kielcach, ul.Warszawska 21, dysponującego własnym blokiem operacyjnym, zapleczem łóżkowym dla chorych i częścią przychodnianą. Proponujemy innowacyjną metodę leczenia żylaków skleroterapią parową. Wykonujemy zabiegi skleroterapii chemicznej oraz zajmujemy się diagnostyką i leczeniem schorzeń naczyniowych. Udzielamy porad z dziedziny chirugii ogólnej oraz wykonujemy zabiegi w ramach chirurgii jednego dnia.

LEK. MED. ROMAN GOŁĄBEK
Lek. Med. Roman Gołąbek
Specjalista chirurgii naczyniowej

Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie w 1989 roku. W latach 1989-2002 pracownik Oddziału Chirurgii Ogólnej Szpitala Wojewódzkiego w Kielcach, 2003-2012 w Świętokrzyskim Centrum Chirurgii Naczyniowej w Końskich. Aktualne w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Starachowicach.

LEK. MED. PAWEŁ BODZENTA
Lek. Med. Paweł Bodzenia
Specjalista chirurgii naczyniowej
Ukończył Akademię Medyczną w Łodzi w 1995 roku. Początkowo zaatrudniony w Oddziale chirurgicznym w Skarżysku-Kamiennej, nastepnie w latach 2006-2012 w Świętokrzyskim Centrum Chirurgii Naczyniowej w Końskich, a od 2012 roku w Oddziale Chirurgii Naczyniowej Polsko-Amerykańskich Klinik Serca w Starachowicach.